اشتراک در خوراک تابناک - مجلس
سایت خبری تحلیلی تابناک | اخبار ایران و جهان | TABNAK
نشانی: https://www.tabnak.ir
به‌روز شده: 6 روز 22 ساعت قبل

بازار امنی برای سرمایه‌گذاری در اختیار مردم نیست/ خودرو باید به میزان نیاز بازار تأمین شود

ی., 08/11/2019 - 21:54
هرچند وزیر صنعت وعده داده بود، با افزایش رسمی قیمت خودرو از سوی خودروسازان، عرضه به بازار افزایش یافته و جلوی شکل‌گیری حاشیه بازار گرفته خواهد شد، با اجرای این روش، نه تنها قیمت‌ها در بازار کاهش پیدا نکرد، بلکه بازار خودرو آشفته‌تر از قبل نیز شد.
دسته‌ها: اخبار

دولت لایحه اصلاح ساختار بودجه را ارائه دهد/ آنچه در جلسه غیر علنی مطرح شد، به هیچ عنوان لایحه نبود

ش., 08/10/2019 - 20:33
بنا بر اصل ۱۱۰، قانون اساسی موظف به ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه است. با وجود این تا کنون هیچ یک از دولت ها کاری در این باره نکرده اند و حتی با اینکه رهبر انقلاب نیز بر این موضوع تأکید کرده است، با گذشت چهار ماه از فرمایش های ایشان در خصوص لزوم اصلاح ساختار از سوی دولت، سازمان برنامه و بودجه کاری در این زمینه انجام نداده است.
دسته‌ها: اخبار

ورود نهادهای امنیتی به موضوع فساد در حوزه دارو

ش., 08/10/2019 - 16:44
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «سازمان های حقوقی و نهادهای امنیتی به موضوع فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی ورود کرده‌اند»، گفت: باید نهادهای امنیتی، قضایی و مدیریتی کشور متخلفان را شناسایی کرده تا با معرفی آنها ابهام‌زدایی شود.
دسته‌ها: اخبار

امنیت خلیج فارس تنها به واسطه ایران تامین می‌شود

ش., 08/10/2019 - 16:43
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه انگلیس و آمریکا قادر به تامین امنیت در خلیج فارس نیستند، گفت: حضور خود آمریکا در خلیج فارس باعث ناامنی است و کشورهای حوزه خلیج فارس باید به این باور برسند که امنیت خلیج فارس تنها به واسطه ایران تامین خواهد شد.
دسته‌ها: اخبار

اصلاح‌طلبان، منتخبان خود را به جای حمایت تخریب کردند/ مردم باید از حق خود در انتخابات استفاده کنند

جمعه, 08/09/2019 - 15:34
اصلاح‌طلبان که در چند وقت اخیر زمزمه‌هایی برای حضور نداشتن در انتخابات را مطرح می‌کردند، اکنون به این نتیجه رسیده اند که باید از این حق خود استفاده کنند و تا جایی که می‌توانند کرسی‌های بیشتری را در مجلس به دست آورند، چون انفعال در این موضوع، نه تنها تغییری در سیستم ایجاد نمی‌کند، بلکه باعث کند شدن حرکت می‌شود.
دسته‌ها: اخبار

با برنامه‌ریزی می‌توان سهم اصلاحات را از حاکمیت دریافت کرد/ شرکت نکردن در انتخابات، دردی را دوا نمی‌کند

پ., 08/08/2019 - 15:51
چند وقتی است، برخی اصلاح‌طلبان از شرکت نکردن در انتخابات سخن به میان می‌آورند و برخی هم شرط و شروطی برای شرکت مطرح می‌کنند؛ البته جناح اصولگرا نیز بی میل برای شرکت نکردن این جبهه در انتخابات آتی نیست و شرکت نکردن آن‌ها را به معنی برنده شدن خود می‌دانند.
دسته‌ها: اخبار

جوابیه وزارت نفت به خبر «تابناک»

ی., 08/04/2019 - 13:21
پیرو درج خبری با عنوان « پالایشگاه ها خوراک قیر را به شرکت های غیر از خودشان تحویل نمی دهند »، اداره روابط عمومی وزارت نفت جوابیه‌ای صادر کرد که وفق قانون عینا درج می‌گردد.
دسته‌ها: اخبار

ورود کمیسیون حقوقی به موضوع باستی هیلز بی‌فایده است

چهارشنبه, 07/31/2019 - 21:02
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حراست از حریم رودخانه و منابع طبیعی بیان کرد: عوامل اجرایی جلوی ساخت ساز های باستی هیلز را بگیرند.
دسته‌ها: اخبار

ایران تحریم غذا و دارو است

چهارشنبه, 07/31/2019 - 21:00
دسته‌ها: اخبار

تبادلات مالی غذا و دارو بر اثر تحریم‌ دچار مشکل شده است

چهارشنبه, 07/31/2019 - 20:59
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت که تبادلات مالی مربوط به مواد غذایی و دارویی بر اثر تحریم‌ها دچار مشکل شده است.
دسته‌ها: اخبار

صفحه‌ها